Co vložit do malých zip sáčků 70 x 100 mm

Sáčků se zipem se vyrábí a prodává velmi široký rozsah velikostí a v domácnosti se uplatní i ty poměrně malé.

V dílně

Potřebujete rozmontovat kalkulačku, hodinky, box na externí disk a podobné drobné předměty s titěrnými šroubečky či vruty? Pak postupujte systematicky a vkládejte jednotlivé díly do zip sáčku 70 x 100 mm 2pack.cz. Když totiž použijete misku, kelímek, skleničku či krabičku, stačí do stolu vrazit, sklenice a miska se po pádu na zem možná rozbijí a šroubky budete pracně hledat. A při zavírání krabičky či dózy vám nádoba může vyklouznout z ruky a dopadne to podobně. Výhodou sáčku je jeho nízká hmotnost, spolehlivý zipový uzávěr a přizpůsobivý tvar vůči podložce, takže je malá pravděpodobnost, že by se uložené předměty uvnitř někam ztratily při nešikovné manipulaci.

malé vruty

Na dovolené

Flash disk – přenosná paměťová média mohou být tak malá, že je snadno vytratíte. Vykutálí se vám z kapsy raz dva, a přitom na nich mohou být uložené fotky z dovolené, které nelze vyčíslit penězi. Je to nenahraditelná ztráta a není vám nic platné ani to sebelepší pojištění. Buďte pozorní a bdělí a flash disky ukládejte do zipových sáčků větších rozměrů, které se samy nemohou kutálet, a snadno si jich všimnete, když někde leží. Navíc je „fleška“ uvnitř sáčku perfektně zajištěna před vodou, prachem a vlhkostí zvenčí, tak na ní klidně může pršet nebo ji může zasypat písek na pláži a nic se nestane.

flash disky a paměťové karty patří do zip sáčků

Při transportu

Malé sáčky se zipem jsou ideální pro balení drobností, které někomu posíláte poštou či jinou přepravní společností. Stačí vložit předmět dovnitř, pevně uzavřít zip a zásilku pojistit ještě nějakou krabičkou, vystlanou bublinkovou fólií. Takto lze odesílat miniatury z keramiky, náušnice, prsteny a řetízky, sponky, slaměné dekorativní předměty, drobné dárky, ale třeba i vzorky krmiv pro domácí zvířata.