Minecraft a jeho svoboda

Dovolím si tvrdit, že snad existuje velmi málo lidí, kteří by nikdy neslyšeli o hře minecraft. Pojďme se trochu do této hry a jejího hráčského prostředí ponořit. Když se hráče minecraftu zeptáte, proč je ta hra tak oblíbená a úspěšná nejen u něj, ale i u dalších hráčů určitě zazní, že díky neomezené svobodě pohybu, ale také svobodě činností, které lze v této hře uskutečňovat. Pokud bychom se trochu podívali do historie této hry, tak bychom zjistili, že hra vznikla už v roce 2009. Jejím tvůrcem je švédský hráč známý pod přezdívkou Notch. To by asi z historie stačilo a spíše se zaměříme více na hru samotnou. Pokud hru moc neznáte může Vás zajímat vlastně cíl této hry. Jedním slovem by se dalo říci, že žádný. Jedná se o sandboxovou hru, kde navštěvujete různé světy. Ty světy mají své pravidla a dané principy, ale cíl, zde žádný není. Hra si díky tomu získala miliardy hráčů po celém světě.

minecraft

Jak začít hrát hru minecraft?

Je to velmi jednoduché. Stačí si najet na oficiální stránky minecraft.net. Zde vytvoříte jednoduchou online registraci, ke které je potřeba jen funkční email a datum narození. Po odeslání Vám přijde potvrzovací email, stáhnete si hru z oficiálních stránek a můžete se pustit s chutí do hry. Úspěšnost se také skýtá v tom, že je možné ji hrát online po síti ať už se svými kamarády, v rámci rodiny nebo s úplně neznámými hráči. Díky tomu můžete vytvářet i kolektivní strategie.

minecraft

Nejlepší minecraft hosting pro hráče?

Pokud chcete tuto hru hrát opravdu poctivě musíme konstatovat, že je velmi náročná ne špičkový počítač a taky server. Proto nejlepší minecraft hosting najdete na internetu. U těchto poskytovatelů by Vás měl zajímat kromě výkonu také dokonalá spolehlivost, dostupnost a flexibilita versus cena za pronájem. Bez toho opravdu nejde hrát minecraft na profi úrovni.