O tom, jak si užít perfektní sex, sní muži i ženy


Kdyby sex nehýbal světem, již dávno by tu lidská rasa neexistovala. Planetu by možná obývala pouze zvířata a rostliny a měla by zcela odlišnou podobu. Jestliže si odmyslíme různé experimenty s potomky ze zkumavek, je pohlavní styk stále tím nejpřirozenějším způsobem založení zárodku pro budoucího potomka, a zůstane tak tomu i nadále.

ženské poprsí

Neměli bychom však sex ponižovat pouze na mechanickou práci, která podmiňuje založení rodiny, sex je především vyjádření radosti ze života a jedná se o přirozenou součást zdravého životního stylu.

Téma zdravého životního stylu se také stává v poslední době velmi žádaným bodem, o němž diskutují miliony lidí nejen na Internetu. Zabývají se životosprávou, cvičením a sportem a také řeší zlepšení samotného sexu, aby bavil muže i ženy bez rozdílu věku. Některé rady možná doputovaly až k vám, a tak tu pro vás třeba nebudou následující řádky ničím novým.

nohy v obilí

Buďte upřímní – partneři, kteří se zavážou k tomu být upřímní, i s rizikem, že některé informace budou pro toho druhého přinejmenším překvapivé, jsou v obrovské výhodě. Tímto způsobem lze totiž plně otevřít vztah do roviny, která pak může přinášet neomezenou rozkoš. Týká se to zejména skrytých tužeb ohledně sexuálních poloh, erotických pomůcek, metod a způsobů dráždění či preferovaných částí těla. Umět si vyhovět a nestydět se za ženský mokrý orgasmus, za oblibu v orálním sexu, za polohu zezadu anebo za líbání chodidel je tím zásadním, co udrží váš vztah v dlouhodobém horizontu na skvělé úrovni.

Problém s erekcí řešte společně – ne vždy se daří a nikdo z nás tu není takový fenomén, že by byl připraven uspokojovat partnerku každý den alespoň pětkrát. Mohou nastat chvíle, kdy se vám prostě nepostaví. Na vině bývá obvykle stres, zjistěte, co vás nejvíce stresuje a zaměřte se na to. Mohou vám být nápomocné i léčivé byliny z kolekce adaptogenů, které bývají velmi účinné, například Maca peruánská či Kotvičník zemní nebo Ženšen, a to mnohem lépe, než Viagra bez předpisu.