Oprava spotřebičů a tepelných čerpadel

Bydlíte ve středočeském kraji poblíž Kutné Hory nebo Kolína? Máte doma problém s elektřinou? Stala se vám doma nemilá věc a vyhořela vám zásuvka? Měla špatné těsnění nebo její revize byla provedena již dávno. Nebo vám špatně fungují spotřebiče? Když jich zapojíte více jak tři naráz, tak vám vyskakují pojistky? Jsou špatně udělány rozvody nebo sjednocená síla vedení elektrického proudu? akční elektrikářTo vše se může doma stát a ještě mnohem víc. Rozhodně se do oprav nepouštějte samy. I když jste schopný muž a s většinou si se vším poradíte. Tady v tomto případě by se vám to nemuselo vyplatit. Při špatné opravě nebo zapojení by mohlo dojít ke zkratu. Mohli byste ublížit sobě i vaší domácnosti. To za to rozhodně nestojí. Raději se obraťte na zkušeného pracovníka, který vám rád pomůže. Elektrikář z Kolína má dlouholetou praxi. Rád s vámi provede konzultaci vašeho problému. Specializuje se na projektovou činnost, poradenství, celkovou elektro revizi a elektroinstalaci. Co vše si můžeme pod těmito pojmy představit?

Elektro revize elektrického vedení, přístrojů, domácích spotřebičů, pracovního nářadí. Domácí připojení k síti, rozvody televize a antén. Revize domácího i venkovního osvětlení. Zrevidujeme vše, co má v sobě elektřinu, vedení i rozvody, připojení i samotný přístroj.

Elektroinstalace je zapojení nového nebo něčeho, co jste doma dříve neměli. Jedná se o všechny spotřebiče, podlahové vytápění, připojení akumulačních kamen a přímotopných konvektorů. Instalace osvětlovacích soustav domácností nebo reklamní osvětlení.kabelář

Úkolů prováděných je mnoho a zabralo by nám to spoustu času. Proto jestli máte doma nebo na firmě nějaký problém obraťte se na nás a mi vám rádi poskytneme poradenství. Dozvíte se hned, jestli vám s vaším problémem budeme umět pomoct. Nenechte elektrické problémy na pospas, mohlo by to špatně dopadnout.