Skvělé řešení nepříjemné situace

Každý se někdy dostane do nepříjemné situace, a potřebuje opravdovou pomoc. Vy jste se dostali do finanční krize, potřebujete vyřešit koupi domu, bytu nebo jeho rekonstrukci, aby měla vaše rodina střechu nad hlavou, nebo vám hrozí exekutor? Nezáleží na tom, jaká nešťastná situace se stala, záleží jen a pouze na jejím řešení. Vy jste vyrazili do banky a ptali jste se na hypotéku, která by tuto situaci vyřešila, ale bohužel jste neprošli těmi složitými „přijímacími rituály“, které tam je zapotřebí absolvovat?

kalkulačka

Banky mají velice přísná pravidla a dočkáte se tam povětšinou jen účelových úvěrů a finančních služeb, tudíž chtějí přesně vědět, na co peníze od nich použijete a vše musíte pečlivě doložit. Než se ale vůbec dostanete k tomuto kroku, musíte uspět v otázkách na výši příjmu, na výdaje a na možnosti splácení. Pokud máte nízký příjem nebo se vaše jméno objevilo v některém z registrů, máte smůlu. Přesně tak se to stalo? Pak se obraťte na nás, my vám dokážeme pomoci.

S námi to zvládnete

S námi to snadno zvládnete, protože u nás se nabízí americká hypotéka bez dokládání příjmů. A co to vlastně znamená, v čem to spočívá a jaké jsou rozdíly? Nemusíte se bát, že když je vaše jméno v registrech, že jste hned bez šance. Sice se vás zeptáme na to, jaké máte příjmy a výdaje, ale to hlavně kvůli tomu, abychom mohli sjednat výši měsíčních splátek tak, abyste zvládali.

dolary

Může se stát, že váš příjem bude tak nízký, že by nebylo možné vám peníze poskytnout, avšak pokud by na takový případ došlo, můžete si najít člověka, který s vámi břemeno ponese, vaše platy se sečtou a hned bude možné úvěr či hypotéku poskytnout a vypočítat splátky ze součtu platů. Vždy máme individuální přístup a snažíme se klientovi pomoci, protože každý si zaslouží druhou šanci, když jednou šlápl vedle a pomoc potřebují i ti, kteří nemohou vydělávat desetitisíce měsíčně.