Úžasná trampolína

Často se stává, že se děti na zahradě nudí. Pískoviště jim totiž stačí, když jsou menší a s každým přibývajícím rokem zatouží po nějaké nové zkušenosti, zábavě. I když máte na zahradě třeba bazén, na ten bohužel není vždy ideální počasí. Pokud byste chtěli nakombinovat sportovní aktivitu s opravdovou zábavou, pak je trampolína https://www.goodjump.cz/trampoliny-s-ochrannou-siti ideální možností. Děti totiž milují skákání, a to jako ty malé, tak i ty velké.

kvalitní trampolína

Praktické je především to, že na podzim a zimu můžete trampolínu složit a sklidit, a vytáhnout ji zase až v teplém jarním počasí. Její skládání i montování je jednoduché, a podle přiloženého návodu ji zvládne sestavit opravdu každý. Manipulace je snadná i v případě, že už je složená – stačí mít nějakého pomocníka a pohodlně ji přenesete na jiné místo.

A jak je to s prostorem? Určitě nepotřebujete obrovskou zahradu, protože trampolíny se vyrábějí v několika rozměrech skákací plochy – ta může mít 305 centimetrů nebo klidně čtyři metry. Pro malé děti jsou k dispozici přímo dětské trampolíny s ochrannou sítí. Vybírat můžete tu s ochrannou sítí, která je vhodná především pro menší děti, které občas nezvládnou správně nasměrovat skok a mohly by spadnout ze skákací plochy a ublížit si – síť je v takovém případě zachytí. Nebo lze volit například produkt se schůdky, díky kterým se dětem snadněji poleze na skákací plochu a je snížené riziko, že by omylem daly ruku pod kryt k pružinám.

trampolína s ochrannou sítí

Existuje také příslušenství, jako je například plachta na skákací plochu, která se hodí především v případě špatného počasí. Skákací plocha tak nebude mokrá a děti si mohou užít této aktivity i těsně po dešti. Pokud byste náhodou potřebovali nějaký díl vyměnit, stačí se podívat do sekce náhradní díly a najdete zde vše, co je zapotřebí.

Využijte této možnosti a kupte u nás trampolínu za výhodnou cenu, uvidíte, že nebudete litovat a děti si užijí skákání nejen v létě.