Jste tvůrci svého života

Říká vám něco zákon přitažlivosti? Mnoho lidí tento pojem někdy slyšelo, ale dál se tím nezabývalo. A to je velká škoda. Ač se to zdá neuvěřitelné, tak tento zákon opravdu funguje. Foto je a jak tedy funguje?

Jde o to, že naše myšlenky a emoce jsou energie. Mají moc přitahovat stejné. Určitě jste si někdy všimli, že když váš den začne špatně, tak se naladíte na náladu “celý den bude stát za houby”? A on za houby taky potom stojí. Nic se vám nedaří, tam nemůžete zaparkovat, tam něco ztratíte, tam přijdete pozdě. Je těžké tomu uvěřit, ale takový den jste si stvořili vy sami. Pokud máte zájem o hlubší studium této problematiky, na internetu najdete mnoho odborných článků na toto téma. Energiemi a myšlenkami se zabýval i světoznámý vědec Nikola Tesla. A to už má nějakou váhu, ne?

žena na pláži

Na YouTube najdete i mnoho rozhovorů s lidmi, kteří se tímto zabývají dlouhé roky. Mohou vám potvrdit, že jejich myšlenky opravdu jejich život utváří. Zkuste to i vy – nic to nestojí, jen trošku vaší snahy. Začít s tímto pokusem je jednoduché. Zkuste se celý den upřímně usmívat, nemyslete na negativní věci. Zakažte si sledovat a číst zprávy, neřešte drahé energie, vyšší hypotéku nebo předražené pohonné hmoty. Prostě si jen užívejte, že máte život na této planetě. Teď a tady. Výborným pomocníkem jsou meditace, které vás mohou podpořit a nasměrovat správným směrem.

natažená ruka

Nic neřešte. Jen buďte. Neřešte nic, a už vůbec ne co nemůžete ovlivnit a co bude třeba za rok. Uvidíte, že váš den bude hned hezčí. Uvidíte, že to funguje. Žádná pohroma se už konat nebude. Později se můžete dostat k tématu afirmace, které s tímto úzce souvisí. Tím si můžete do svého života přitáhnout, co chcete. Pozor – funguje to i opačně. Určitě jste si někdy říkali, že zkoušku nezvládnete, nebo že vás do práce nevezmou, a taky se to stalo. Co to zkusit opačně? Prostě věřte že dosáhnete, čeho chcete, že budete mít věc, kterou chcete. Není to ale zas tak jednouché. Musíte opravdu věřit a zároveň nepřipouštět negativitu. Chce to prostě trénink, ale je to jako s pohybem – i ten musíte trénovat. Zaujalo vás to? Je to jen dobře! Jděte do toho a těšte se na lepší časy.