Rychlý účinek bez starostí

Přípravek bazénové chemie chlor shock Chlorito je unikátní přípravek, který Vás zachrání v případě nedostatku aktivního chloru v bazénové vodě. Jak jistě dobře víte, základem úspěchu při péči o bazén je kvalitní hygienicky nezávadná voda vhodná ke koupání. K dosažení takto čisté vody je zapotřebí pravidelně dodávat do bazénové vody dostatek dezinfekčního prostředku. Pokud při pravidelné kontrole zjistíte nedostatek chloru v bazénové vodě, okamžitě použijte přípravek chlor shock a problém je vyřešen.

bazén u domu

Přípravek chlor shock na rozdíl od tablet, které jsou pomalu rozpustné, účinkuje téměř okamžitě. K nedostatku dezinfekčního prostředku nemusí vždy dojít jen kvůli zanedbané údržbě bazénové vody, ale také v případě většího využívání bazénu či v období velkých veder, kdy se voda moc ohřeje. Právě proto v těchto obdobích provádějte kontrolu bazénové vody častěji, než běžně provádíte a mějte vždy po ruce přípravek chlor shock, který Vás kdykoliv může zachránit. Tento přípravek ovšem nemusíte používáte pouze k tak zvané šokové terapii bazénové vody, ale můžete jej přidávat do bazénové vody preventivně při pravidelné údržbě.

holka ve vodě

Kromě zásoby potřebných přípravků bazénové chemie, byste měli být vybaveni také spolehlivými testery, díky kterým můžete provádět pravidelnou kontrolu kvality vody a samozřejmě i pomocníky z řas příslušenství, jako je síťka či bazénový vysavač, které vám pomohou při odstraňování nečistot z bazénové vody, které se do ní dostanou v průběhu jeho používání. Pokud provádíte pravidelnou údržbu bazénové vody alespoň jednou týdně, nemusíte se ničeho obávat a můžete si v klidu užívat vodních radovánek po celou koupací sezónu. Vždyť právě proto jste si bazén pořídili, abyste si mohli užívat koupání a plavání a ne abyste celé léto strávili údržbou bazénové vody a starostmi s ní.