Pořiďte si do svého šatníku ty správné kousky

Základ šatníku

Chtěli byste mít vždy na výběr z oblečení ve vašem šatníku? Není to tak nemožné. Stačí si pořídit pár vhodných kousků, které se dají kombinovat a můžete je nosit do práce i na rodinný výlet. Jaké to jsou? Mezi základ patří bílá košile a džíny. Dále byste měla mít černé kalhoty, které se hodí například na jednání. Určitě nesmí chybět pohodlná jednobarevná trička, která můžete skombinovat se sakem nebo kardiganem.

žena_v_šatech

Toto oblečení můžete nosit v každém ročním období, v zimě si obujete kozačky, v létě sandálky nebo lodičky. K riflím a tričku si můžete vzít na jaře i tenisky a máte pohodlný sportovní outfit. Na léto vám nesmí chybět v šatníku šaty. Jsou pohodlné a pěkně vypadající. Šaty do práce můžete doplnit vhodnou kabelkou či šperky.

Kombinace nejen barev

Zatímco dříve se striktně dodržovalo, že některé barvy se k sobě nehodí, dnes už máte v tomto směru poměrně velkou volnost. Kombinovat můžete jakékoliv barvy, motivy i materiály. Záleží na tom, co zrovna letí. Vzít si k sobě šaty či sukni s teniskami byl v minulém století módní prohřešek, dnes je běžné potkávat na ulici ženy či dívky v letních ale i společenských šatech s bílými či barevnými teniskami. Stejně tak je to i s klobouky či batohy, které už plnohodnotně nahrazují kabelky.

Vyberte si svůj styl

Nejdůležitější je, abyste se v oblečení cítila dobře. Protože když se budete dobře cítit, budete i dobře vypadat. Pokud se na extravagantní kombinace necítíte, nenoste je. Vsaďte na klasiku, která vás lépe vystihuje.

letní_outfit

Pokud jste sportovní typ, určitě se dá oblečení přizpůsobit vaší představě. Pokud se především chcete cítit pohodlně, nebojte se, že elegantní oblečení takové není. Dnes jsou dostupné materiály, o kterých ani nebudete vědět, že je na sobě máte. Saka a kalhoty jsou elegantní, přesto elastické a lehké. Nevěříte? Stačí vyrazit do nějakého butiku, kde vám ochotné prodavačky určitě poradí.