Pronájem dodávek se vyplatí

Každému z nás se někdy v životě rozbilo auto, a pokud ne, můžete si být jistí, že se Vám to stane. Pokud na takovou situaci narazíte, můžete si buď dodávku půjčit od známých, nebo sáhnout po pronájmu. Půjčovna dodávek, je jednou z nejvyhledávanějších služeb a to díky poruchám, které přijdou v nejméně vhodnou dobu.

Dodávka (4)

Jestliže jste se dostali do situace, kdy dodávku potřebujete, ale máte jí v servisu, neváhejte a využijte zmíněný pronájem. Ten se nejen vyplatí, ale také si můžete vybrat auto přesně podle Vašich potřeb. Na výběr budete mít menší vozy, ale i velké trazity, se kterými odvezete doslova všechno. Navíc jsou ke všem vozům poskytovány služby navíc, které zaručeně oceníte. Mezi takové služby patří tažné zařízení, zapůjčení rudlu, nebo zapůjčení navigace. Po každém vrácení dodávky jsou vozy kontrolovány, aby byly vždy v čistotě a plně funkční. Každé auto podléhá pravidelnému servisu, aby se předešlo poruše během pronájmu. Po domluvě lze půjčit automobil i mimo pracovní dobu a lze ho také přistavit na Vámi vybrané místo. Samozřejmostí je také dálniční známka pro celou Českou a Slovenskou republiku. Mimo všechny tyto věci můžete veškeré auta na zapůjčení řídit s řidičským průkazem B a firma si zakládá na individuálním přístupu.

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na jednotlivá auta zvlášť, kde se dozvíte podrobný ceník a to od jedné hodiny až po měsíční pronájem. Dále je zde podrobně rozepsaná výbava auta, jako je tempomat, klimatizace a další vymoženosti. Samozřejmostí jsou také parametry auta.

Dodávka (6)

Pokud tedy máte svojí dodávku v servisu a nutně potřebujete na stavbu dovést materiál, tak se obraťte na tuto osvědčenou firmu. Nejen, že si můžete půjčit dodávku již od jedné hodiny, ale také firma nabízí zvýhodněné ceny na víkend, které se zaručeně vyplatí. Proto neváhejte a v případě nepojízdnosti Vaší dodávky kontaktujte pronájem.