Vestavěné skříně dokonale zapadnou do každého bytu

Přemýšlíte, jak a čím vybavit svůj nový byt, aby to v něm nejen pěkně vypadalo, ale abyste v něm zároveň měli dostatek místa na všechny vaše věci? Až bude vybírat ten pravý nábytek, tak rozhodně nezapomeňte na vestavěné skříně. Alespoň jedna skříň na míru pojme tolik věcí, co několik obyčejných kousků nábytku dohromady. A z toho vyplývá jediné – když nechcete zahltit svůj byt nábytkem, a přesto chcete uložit své věci tak, aby byly po ruce, ale ne všem na očích, uděláte nejlépe, když si necháte zhotovit vestavěnou skříň na míru.

barevné obrazy, policová skříňka

Její velkou výhodou je jistě to, že ji můžete nechat vyrobit do libovolného prostoru ve vašem bytě. A je úplně jedno, zda se bude jednat o šikminu pod střechou, dlouhou zeď na chodbě anebo třeba nějaký nevzhledný a nevyužívaný kout, který takto získá novou funkci.
obývák, béžová sedačka, schody

Získáte nábytek, který až do posledního milimetru využije místo, které pro něj máte k dispozici. Jeho vnitřní členění bude přizpůsobeno vašim potřebám a tomu, co uvnitř chcete skladovat. A bude vypadat přesně tak, jak se vám to líbí. Takže záleží jen na vás, jaký mu vtisknete styl.

Na výběr máte desítky různých materiálů a stovky líbivých dekorů. Můžete vytvořit jedinečný designový kousek, jaký u sebe nikdo jiný nemá, třeba už jen tím, že jako potisk na skleněná dvířka zvolíte svou vlastní oblíbenou fotografii. Nicméně vybere si jistě i ten, kdo dává přednost selskému stylu anebo osvědčené klasice.

Můžete mít posuvná i otáčecí dvířka, libovolnou výšku, šířku i hloubku. Vnitřní prostor mohou rozdělit police, šatní tyče anebo zásuvky. Uvnitř můžete skladovat oblečení, knihy, spotřebiče, kancelářské potřeby, anebo třeba lůžkoviny. Zkrátka, cokoli vás jen napadne. Každé přání je předem splněno, a to především díky ochotným a vstřícným pracovníkům, a také díky jejich mnohaletým zkušenostem při vytváření nábytku na míru. Přesvědčte se o jejich šikovnosti i vy!