Vykliďte vaše přeplněné archivy!

Ve firmě se hromadí spousta dokumentů, formulářů, výkazů, vyúčtování a přijatých i vydaných faktur, prohlášení daňových poplatníků, které jsou pečlivě zpracované a čekají na následné kontroly finančního úřadu, okresní správy sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven. Pečlivě založené pracovní smlouvy, dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr, docházkové listy a další a další čekají zase na kontroly ze strany pracovníků úřadů práce, oblastního inspektorátu práce a mnohých jiných kontrol. Možná si už připadáte, jak onen lékař v populárním filmu Jak básníci přicházejí o iluze, kterak se hroutí pod snůškou papírů, formulářů a neustále razítkuje a razítkuje.

stohy papírů k likvidaci

Některé formuláře je díky moderním technologiím možné digitalizovat, ale mnozí zaměstnavatelé stále dávají přednost „papíru“ s tím, co je psáno, to je dáno. Jenže ubývá prostoru, kde se mohou tyto důležité dokumenty skladovat.
Účetní běžně pracuje s roční uzávěrkou rok zpětně, takže předminulé roky je třeba odvézt do archivu. Jenže ten také není nafukovací. A proto tu je služba pro vás, a to Skartace dokumentů Praha: http://ekoskart.eu/.

složky a dokumenty v krabicích

Využijte služeb profesionálů, kteří odborně a velmi diskrétně zajistí znehodnocení dokumentů, které již prošly archivací, jsou vyřazené a vy nevíte kam s nimi. Jestliže máte snad pochyby o diskrétnosti Skartace dokumentu – Praha zajistí dokonce i vaši přítomnost během znehodnocování dokumentů. Ale věřte, že budete chtít být přítomni jen poprvé, protože zjistíte, že firma zaručuje naprosto bezpečné skartování a tím pádem se nemusíte obávat o prozrazení citlivých dat.
Můžete ke skartaci svěřit nejen „papírové“ dokumenty, ale i zbytečně se hromadící CD disky, DVD, ZIP i staré diskety. Našli jste snad kdesi v archivu dokonce i zapomenuté videokazety? I ty lze bezpečně a ekologicky znehodnotit!