Čekáte víc než jedno miminko?

Příchod miminka na svět je jednou z nejkrásnějších věcí, jakou může člověk zažít. A co teprve, když jsou ta miminka rovnou dvě. Pokud i vás čeká taková radostná událost, jistě už s předstihem zařizujete všechno, co je potřeba pro jejich komfort a příjemný život. Jednou z věcí, bez které se většina rodičů dvojčat neobejde, je kvalitní kočárek pro dvojčata. Není moc pohodlné nosit obě děti zároveň, a proto se rodiče více dětí najednou rozhodnou pro koupi kočárku. Dříve byl docela problém takový kočárek sehnat, ale dnes jsou běžně k dostání, i když stále je sortiment omezenější.

kočárek pro dvojčata

U nás najdete několik kočárků pro dvojčata, a to i v trojkombinaci. Tyto kočárky se v podstatě ničím neliší od klasických kočárků, protože v dnešní době se vyrábí kvalitní kočárky, které dětem poskytnou bezpečí a komfort. Mají odvětrávané boudičky, nastavitelné opěrky, stínící clony, nastavitelnou rukojeť, pevný a stabilní podvozek – zkrátka mají všechno pro to, abys vaše děti cítily příjemně.

novorozenci dvojčata

I kočárky pro vícerčata dnes seženete v krásném moderním designu, který upoutá pozornost na první pohled. Máme například kočárky Junama, které jsou známé svojí kvalitou a propracovaným designem. Vybírat můžete z mnoha barevných variant a můžete mít buď korbičky vedle sebe nebo nad sebou. Přijďte si k nám vyzkoušet kočárek pro více dětí, je důležité vědět, jaký se vám bude dobře ovládat a jaký vám lépe padne do ruky. I kočárky pro dvojčata mohou vypadat dobře a být kvalitní. Rádi vám pomůžeme najít ten, který bude vyhovovat vašim představám o kočárku pro vaše dvojčata.

Čekáte více dětí?
I když je to poměrně neobvyklé, máme i kočárky pro více než dvě děti. Vyberte si kočárek na našem webu, my vám jej rádi předvedeme přímo na prodejně. Je důležité si kočárek vyzkoušet, a to u kočárků pro více dětí platí dvojnásob. Musí vám zkrátka padnout do ruky.