S nimi nepotřebujete ložnici

Bydlení v menším bytě nemusí představovat nepříjemně strávený čas. Je jen třeba vědět, jak jej zařídit, aby dokázal plnit funkci obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem, pracovny a ložnice. Výběr prvního kusu nábytku je velmi snadný. Jistě půjde o sedací soupravu, která je nezbytná v každé domácnosti. Ta vaše však může být i něčím výjimečná. Bude navíc místem, kde budete trávit spoustu hodin během vašeho spánku.
rozkládací pohovka.jpg
Na trhu jsou totiž k dispozici pohovky na každodenní spaní a ty jsou navrženy právě do malých bytů. Vyřeší váš problém tam, kde nezbývá prostor pro samostatnou ložnici. Přes den vám budou složit jako běžná pohovka. Vaši hosté nepoznají, že právě sedí na místě, které se za pár hodin promění ve vaši postel. Jednotlivé modely jsou vyrobeny za použití materiálů, které se snadno udržují v čistotě a odolají i náročným podmínkám každodenního užívání.
létající knihy.jpg

Jakou barvu zvolit při zařizování malého bytu

V malém bytě musíte být velmi obezřetní při výběru jednotlivých barev. Tmavé barvy pohlcují světlo a výrazné vzory poutají příliš pozornosti a opticky zmenší prostor. Pokud obýváte jen několik málo metrů čtverečních je bílá barva jasnou volbou. Je jedinou, která nepohlcuje světlo. Na bílou barvu vsaďte v případě výmalby stěn i v případě větších kusů nábytku. Pokud bude třeba jednoduše zařízený pokoj oživit, vždy můžete sáhnout po výrazných doplňcích. Barevné doplňky mají tu výhodu, že nepředstavují vysokou investici. Jakmile zatoužíte po jiném barevném ladění pokoje, snadno je vyměníte. U pohovky můžete jako doplněk zvolit barevný potah na polštáře nebo výrazný přehoz.

Vaše nová pohovka už na vás čeká. Vyberte si kus, který splní vaše představy o pohodlném posezení během dne i příjemném spaní v noci. Ceny jednotlivých modelů ze široké nabídky vás nadchnou, není třeba otálet s nákupem!