Vyberte si vlastní mobilní dům a žijte po svém

Podívejte se na stránky léty prověřeného výrobce mobilních domů https://www.lavarohouse.cz/, sjednejte si návštěvu centra typových mobilních domů a vyberte si takový, který si pořídíte. A brzy bude váš, bude stát na vašem pozemku a vy budete mít po starostech. Neboť mít okolo sebe své vlastní čtyři stěny, které jsou jen a jen vaše, to je obrovská životní výhra.

nemovitost

Vždyť i jen to nejmenší vlastní bydlení má mnohonásobně vyšší hodnotu než ten nejkrásnější nájemní byt. Pronajatý byt může být sebevíce dokonalý, ale nikdy nebude váš, i když vložíte mnoho peněz do jeho rekonstrukce a do dobrého vybavení, nemluvě o tom, kolik peněz utopíte v platbách za nájem. Nicméně když budete vlastnit i ten nejmenší dům na světě, tak to vždycky bude hodnota, která bude vaše a tento majetek tak budete moci zúročit.

Mnohdy totiž člověk nemá navíc než na to, aby si pořídil opravdu malinký dům anebo byt, někdy ani to ne. Vlastně na českém trhu existuje jen jeden typ plnohodnotného bydlení, který se dá pořídit za přijatelné peníze, a tím je mobilní dům. Ten si můžete koupit již za několik stovek tisíc korun, což je v porovnání s tím, jaký majetek tak získáte, opravdu nepatrná cena. Pravda sice je, že k ceně tohoto bydlení musíte připočíst i cenu pozemku, na který ho postavíte, a ten, byť bude malý, tak bude také něco stát, nicméně i tak se pořád jedná o bezkonkurenční cenu za vlastní bydlení a za to, že budete konečně svobodní a nezávislí. Jak na nájemcích a jiných majitelích bytů, tak na finančních institucích. Na pořízení mobilního domu totiž žádnou hypotéku nepotřebujete, v případě nedostatku peněz si zde bohatě vystačíte s úvěrem.

na prodej

Jakmile si tedy vyberete ten pravý mobilní dům podle vašich představ, tak budete mít již za pár měsíců vlastní bydlení na vlastním pozemku, a navíc se vyhnete nebezpečné hypotéce.